Poznaj najlepsze praktyki w obsłudze klienta, którymi powinien kierować się każdy Agent PRO, by osiągnąć sukces w branży nieruchomości.

POBIERZ

Dlaczego warto sięgnąć po Kodeks?

Rynek klienta

Dla agentów oznacza to spore wyzwanie. Klienci są nie tylko coraz bardziej wymagający i świadomi, ale też oczekują coraz więcej. Wiedza zawarta w Kodeksie pomoże Ci nie tylko sprostać tym oczekiwaniom, ale i obsłużyć klinta na najwyższym poziomie.

Praktyczna zawartość

Do jego opracowania podeszliśmy bardzo kompleksowo i wzięliśmy pod lupę najmniejsze niuanse obsługi klienta, zarówno kupującego jak i sprzedającego. Nie zapomnieliśmy również o pomijanym nierzadko najmie!

Wypracowany przez ekspertów

Do współpracy zaprosiliśmy praktyków: Liderów Nieruchomości 2021, ekspertkę w dziedzinie Customer Experience: Joannę Hirsz oraz specjalistów z różnych obszarów m.in. Wojciecha i Izę Ławniczak, Krzysztofa Rzepkowskiego czy Piotra Buckiego.

Dla kogo jest Kodeks?

Kodeks stworzony został zarówno dla agentów z wieloletnim doświadczeniem, jak i tych, którzy są na początku swojej zawodowej drogi. Zależy nam żeby pomógł on nie tylko wyznaczyć najlepsze praktyki na rynku, ale też pomógł poukładać agentom swoją wiedzę, wskazać co warto robić, a czego unikać, by w efekcie dostarczać klientowi najwyższą wartość, a samemu czerpać satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i szczęśliwie zamkniętej sprzedaży.

Jak korzystać z Kodeksu?

Tak jak lubisz! Możesz wykorzystać wersję drukowaną lub pobrać PDF.

Kodeks podzielony jest na 2 części - pierwsza przedstawia perspektywę klienta sprzedającego, druga kupującego i uzupełniliśmy je o najem. Każdą z nich opracowaliśmy w oparciu o tzw. punkty styku. Jednak to nie wszystko - Kodeks tworzony był m.in. przez agentów dla agentów, dlatego w każdym rozdziale znajdziesz miejsce na własne notatki i przemyślenia, a także pomysły i sprawdzone tipy. Wiemy, że praca każdej agencji jest nieco inna, w zależności od jej oferty, obszaru działania czy specjalizacji, więc zachęcamy, by agenci do swojego Kodeksu dodali własną, unikalną perspektywę.

Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w formularzu, jest Grupa OLX sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Dane te będą przetwarzane w celu wysyłki Kodeksu Agenta PRO w formie pdf, a w przypadku wyrażenia dodatkowej dobrowolnej zgody na komunikację marketingową również w celach prowadzenia regularnych działań marketingowych. Więcej informacji, w tym o przysługujących Ci prawach przeczytasz tutaj.